Giftige chloorgassen vrijgekomen in zwembad VUB

Vanmiddag kwamen er in het zwembad van de VUB giftige chloordampen vrij. 38 personen ademden de gassen in en twaalf personeelsleden werden naar het ziekenhuis gebracht. Niemand verkeert in levensgevaar, aldus deredactie.be.

“Door een vergissing van de leverancier is er chloor toegevoegd aan zwavelzuur bij een onderhoudsbeurt”, aldus communicatiedirecteur Tru Lefever aan Brusselnieuws. Inmiddels is de situatie onder controle, verzekert de VUB. Het fitnesscentrum Healthcity en gebouw L blijven wel nog de hele dag gesloten.

De bewoners van de omringende koten dienen ramen en deuren voorlopig gesloten te houden. Vandaag begon voor de VUB-studenten de kerstvakantie. Veel studenten hebben de campus dan ook reeds verlaten.

0 Comment